Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
20%

Kedvezmény
nyelvtanfolyamainkra

20%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Vizsgatippek az írásbeli Euro nyelvvizsgához

Az EURO vizsgaközpont nemrégiben négy olyan érdekes és értékes összefoglalót adott ki az írásbeli nyelvvizsgákkal kapcsolatosan, ami minen vizsgára készülő hallgató számára komoly segítséget jelenthet. Az írásbeli vizsgákon előforduló négy szövegtípusra (ügyintéző levél, esszé, műkritika és cikk) számos sablont találni az interneten vagy különböző kiadványokban, de most a vizsgaközpont egy olyan segítő összefoglalót adott ki, aminek elolvasása után minden vizsgázó tudni fogja az EURO vizsgaközpont által támasztott elvárásokat a sikeres vizsgához. A kiadványok honlapunkról teljes egészében letölthetőek PDF formátumban.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel