Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
20%

Kedvezmény
nyelvtanfolyamainkra

20%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Változik a nyelvvizsgarendszer: új szint kerül bevezetésre

Újabb szinten, az úgynevezett belépőfokon is lehet majd államilag elismert nyelvvizsgát tenni a jövőben, miután a Magyar Közlönyben már megjelent a kormány által módosított nyelvvizsgáztatásról szóló rendelet. Az új A2-es nyelvvizsgán a mindennapi élethelyzetekben és/vagy szakmai tevékenység során előforduló egyszerű, személyes élettérrel kapcsolatos idegen nyelvi kommunikációhoz szükséges idegen-nyelv ismeret meglétét mérik. A jogalkotók azzal indokolták az A2-es szint bevezetését, hogy bizonyos szakmákban való elhelyezkedéshez ezen szintű nyelvtudás elérése és a munkáltatónak való dokumentálása is elegendő. A Bonus Nyelviskolában letehető államilag elismert A2-es nyelvvizsgákról a későbbiekben adunk tájékoztatást.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel