Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
20%

Kedvezmény
nyelvtanfolyamainkra

20%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Változások az EURO vizsgák díjszabásában

Az EURO vizsgaközpont tájékoztatása szerint január 1-től megváltoznak az államilag és nemzetközileg is elismert EURO nyelvvizsgák díjai. Az új díjrendszerben a komplex vizsgák díja egységesen 1.000 Ft-al emelkedett angol és német nyelvből, míg az írásbeli és a szóbeli vizsgák díja valamivel nagyobb százalékban emelkedett. Az EURO nyelvvizsgákról, a vizsgaidőpontokról és az új árakról a Bonus Nyelviskola honlapján teljes körű információ található. Iskolánkban természetesen a jövő évben is indítjuk nagy sikerű és igen eredményes felkészítő képzéseinket valamennyi nálunk letehető akkreditált vizsgarendszerben (EURO, ECL, ITK Origó).

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel