Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
20%

Kedvezmény
nyelvtanfolyamainkra

Pályázatok
20%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Változások az Euro vizsgában!

Szeptember 1-től változások lesznek a felsőszintű, azaz Euro és EuroPro C1 vizsgákkal kapcsolatban.Korábban az a hallgató, aki C1 vizsgát tett, és akinek az összesített eredménye 45-65% között volt, valamint minden vizsgarész eredménye elérte a 40%-os eredményt, középszintű (B2) vizsgabizonyítványt kapott. Figyelem!! Ez most szeptembertől megszűnik!!! Vagyis aki C1 vizsgára jelentkezik, annak abban az esetben sikeres, felsőszintű a vizsgája, ha minden vizsgarészben minimálisan 40%-os eredményt teljesít, iletve az összesített eredménye min. 65%. Középszintű vizsgabizonyítvány azonban nem szerezhető felsőszintű vizsgával!!

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel