Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
20%

Kedvezmény
nyelvtanfolyamainkra

20%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Változások az EURO nyelvvizsgák díjaiban

2017. február 1-től változások lépnek életbe az államilag elismert EURO nyelvvizsgák díjszabásában. Az új árakról honlapunkon teljes körű információ található meg. Újdonság, hogy az általános nyelvet mérő EURO és a szakmai nyelvet mérő EURO PRO vizsgák díjai egységesek lettek, valamint a külön letehető szóbeli és írásbeli nyelvvizsgák díjai is szinkronizálva lettek. A 2017-es évben is havi szinten szervezünk államilag elismert nyelvvizsgákat a Bonus Nyelviskolában, melyekre szeretettel várunk minden nyelvtanulót.

Teljes körű ismertető az EURO vizsgákról

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel