Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
20%

Kedvezmény
nyelvtanfolyamainkra

20%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Változások az akkreditált nyelvvizsgáknál

A Nyelvvizsga Akkreditáló Központ döntésének értelmében 2008. szeptember 1-től jelentős változások lesznek az Euro, az Euro Pro és az ECL vizsgáknál. Az eddig megszokott részvizsga ismétlési lehetőség megszűnik (októberig lehet még részvizsgázni) és helyette különválasztják az írásbeli és a szóbeli vizsgákat. Azaz szeptember 1-től a vizsgázó nem csak komplex vizsgákra jelentkezhet ezekben a vizsgarendszerekben, hanem külön szóbelire és külön írásbelire is. Fontos információ továbbá, hogy minden vizsga esetében kötelezően 30 nap a maximális javítási idő.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel