Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
40%

Kedvezmény
nyeltanfolyamainkra

40%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Változások a májusi EURO vizsgaidőpontokban

A felsőoktatási felvételi tájékoztatóban megjelent határidő módosítások miatt ("A 2012.május 15. után befejezett nyelvvizsga-eljárások már nem fogadhatóak el a 2012. évi általános felsőoktatási felvételi eljárásban.") kénytelenek voltunk a májusi EURO vizsgaidőpontjainkat átcsoportosítani. Mivel május 4-5-én zajlanak országszerte a ballagások, ezért erre a hétvégére nem tudunk vizsgát tenni. A változás értelmében a középfokú angol EURO B2-es vizsga időpontja május 12-re módosul, míg az angol EURO PRO középfokú (B2) és a német közép (B2)- és felsőfokú (C1) EURO nyelvvizsgák időpontja május 19-én lesz. A vizsgaközpont tájékoztatása szerint valamennyi májusi EURO vizsga eredménye megérkezik a felsőoktatási felvételi határidőig (a május 19-én rendezett vizsgáké is). Az új időpontokról illetve a megváltozott jelentkezési határidőkről honlapunkon teljes körű információval szolgálunk.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel