Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
20%

Kedvezmény
nyelvtanfolyamainkra

20%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Újra felhasználható képzések finanszírozására a szakképzési hozzájárulás

Nagyobb mértékű gyakorlati képzés vállalása esetén a jövő évtől a cégek ismét elszámolhatnak saját munkavállalók képzésére fordított költségeket. Az elszámolható kötelezettséghányad azonban a korábbi felére csökken. A saját munkavállalóik képzési költségeit azok a szakképzési hozzájárulásra kötelezett cégek számolhatják el, amelyek havonta legalább 45 tanulószerződéses tanuló gyakorlati képzését végzik. (Az NGM adatai szerint 160 ilyen vállalkozás volt) Az elszámolható mérték a gyakorlati képzés alapján számított csökkentő tétel, de legfeljebb a bruttó kötelezettség 16,5 százaléka. A gyakorlati képzésre és saját dolgozók képzésére elszámolható költségek együttes összege legfeljebb a kötelezettség mértékéig terjedhet. A törvénymódosítást a 2012. november 29-én megjelent Magyar Közlöny (2012. évi 159. szám) tartalmazza. A Bonus Nyelviskola kihelyezett nyelvtanfolyamairól az alábbi oldalon olvashat részletesebben.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel