Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
20%

Kedvezmény spanyol
nyelvtanfolyamainkra

Pályázatok
20%

Kedvezmény spanyol
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Újra akkreditálták spanyol nyelvi képzéseinket

A Felnőttképzési Akkreditáló Testület (FAT) döntésének értelmében a Bonus Nyelviskola 500 órás, moduláris felépítésű spanyol nyelvi programja az elkövetkező négy évben is "Akkrediált Képzési Program"-nak minősül. A döntés hallgatóink számára két okból is rendkívül fontos, ugyanis egyrészt spanyol nyelvtanfolyamaink a jövőben is áfamentes szolgáltatásként, kedvező áron vehetők igénybe, másrészt a FAT szakértői véleménye alapján spanyol tanfolyamaink megfelelnek a legmagasabb minőségügyi követelményeknek. A képzés a jövőben is az Espanol Sin Fronteras Nuevo tankönyvcsaládra épül, amit iskolánkban megvásárolhatnak tanulóink kedvező áron. Spanyol nyelvtanfolyamaink az elmúlt nyolc esztendőben is program akkreditációval rendelkeztek hallgatóink legnagyobb megelégedésére.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel