Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
20%

Kedvezmény
nyelvtanfolyamainkra

20%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Újra akkreditálták iskolánkat!

A Bonus Nyelviskola 2003 óta viselheti a felnőttképzésben megszerezhető legrangosabb szakmai elismerésként nyilvántartott "Akkreditált Felnőttképzési Intézmény" címet. A négy évente kiadott tanúsítvány második ciklusa nemrégiben lejárt, így a Felnőttképzési Akkreditációs Testület szakértői alaposan átvizsgálták a Bonus Nyelviskola minőségbiztosítási, felnőttképzési és ügyfélkezelési folyamatait. A rendkívül részletes és alapos vizsgálat eredményeképp a Testület kirendelt szakértői minden szempontból megfelelőnek találták a nyelviskola műkődését, így a Bonus Nyelviskola 2015-ig Akkreditált Felnőttképzési Intézménynek mondhatja magát. Az akkreditáció a szakmai garanciákon túl azt is biztosítja partnereink számára, hogy a nálunk elvégzett nyelvtanfolyamok továbbra is elszámolhatóak a szakképzési hozzájárulás terhére. Akkreditációs lajstromszámunk az elmúlt nyolc évhez hasonlóan ezúttal is, az AL-0337-es.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel