Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
40%

Kedvezmény angol
nyeltanfolyamainkra

40%

Kedvezmény angol
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Újra akkreditálták angol nyelvű programunkat

A Felnőttképzési Akkreditáló testület döntésének értelmében a Bonus Nyelviskola saját fejlesztésű angol nyelvű képzési programja a következő négy évben is akkreditált lesz, így hallgatóink továbbra is áfamentes nyelvtanfolyamokon vehetnek részt. A FAT által megvizsgált képzési program a Total English tankönyvcsaládra épül, tartalmazza a belépési és kimeneti követelményeket modulonként, valamint az Európai Nyelvi Keretrendszerhez igazodó szintrendszert. Az "Angol nyelvtanfolyam" elnevezésű program új nyilvántartási száma: PL-5742, érvényességi ideje 2015. június 29. Iskolánkban immár nyolcadik éve (az állami akkreditációs rendszer bevezetése óta) valamennyi nyelvtanfolyam (a német, a spanyol, az olasz és a francia is) akkreditált, így a beiratkozó hallgatók garantáltan magas színvonalú, a modern kor követelményeinek megfelelő képzéseken vehetnek részt.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel