Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
20%

Kedvezmény angol
nyelvtanfolyamainkra

20%

Kedvezmény angol
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Újra akkreditálták angol és német programjainkat

A Felnőttképzési Akkreditáló Testület újabb négy évre akkreditálta angol és német nyelvű képzési programjainkat. 2003-ban iskolánk az országban elsők között szerzett programakkreditációt a fenti nyelvekből, de ezek a tanúsítványok a nyáron lejártak. A megújításnak köszönhetően tanfolyamainkon továbbra is áfamenetes nyelvi képzést tudunk nyújtani, így tandíjaink nem nőnek a jövőben sem a 20%-os általános forgalmi adóval. Francia, olasz és spanyol képzési programjaink akkreditációja 2009-ben illetve 2010-ben járnak le.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel