Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
20%

Kedvezmény
nyelvtanfolyamainkra

20%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Újabb nyereményjáték a Facebookon!

A Bonus Nyelviskola újabb nyereményjátékot indít a Facebookon. Aki a Bonus Nyelviskola rajongója a népszerű közösségi portálon és "belájkolja" a Penguin Reader nyereményjátékkal kapcsolatos üzeneteket, az hetente nyerhet 5 darab értékes angol nyelvű olvasmányt. A játék egészen decemberig tart, így érdemes folyamatosan követni az eseményeket, mert minden héten kisorsolunk egy könyvcsomagot. http://www.facebook.com/bonusnyelviskolabudapest

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel