Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
40%

Kedvezmény
nyeltanfolyamainkra

40%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Újabb nyereményjáték a Facebook-on!

Újabb nyereményjátékot indítottunk az egyre nagyobb népszerűségnek örvendő Facebook oldalunkon. A játékosok február végéig hetente nyerhetnek egy értékes Longman angol szótárt. A feladat, hogy a hetente közzétett utazós videókat kommentelni kell egy angol köszönés formájában. Amint megvan az 50 komment a videó alatt máris kisorsoljuk a résztvevők között a szótárt. A játék további részleteiről itt olvashat bővebben.
Természetesen nem csak a nyeremények miatt érdemes követni a Bonus Nyelviskolát a világ legnépszerűbb közösségi portálján, hanem a kizárólag itt közzétett hasznos információk miatt is, amelyek segítik és érdekesebbé teszik a nyelvtanulást.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel