Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
20%

Kedvezmény
nyelvtanfolyamainkra

Pályázatok
20%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Újabb hírek a City&Guilds vizsgákról

A City&Guilds egyik angol igazgatójának közleménye alapján a londoni cég valószínűleg májusban újra benyújtja az új generációs Pitman vizsgák, azaz a City&Guilds nyelvvizsgarendszer akkreditációját Magyarországon. Jelenleg a cég munkatársai és szakértői azokon a területeken dolgoznak, melyek alapján a tavalyi év végén beadott pályázatukat a NYAT elutasította. A City&Guilds elkötelezetett amellett, hogy mind a nemzetközi, mind pedig a magyra akkreditációs eljárásoknak megfelelő nyelvizsgáztatást biztosíthasson a magyar vizsgázóknak.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel