Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
40%

Kedvezmény
nyeltanfolyamainkra

40%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Újabb Diplomamentő tanfolyamok a Bonus Nyelviskolában

Decemberben és januárban 18 újabb Diplomamentő képzést indítunk országszerte több városban, angol és német nyelvből 240, 180 és 120 órában. A részletes tanfolyamkínálatot a www.ofa.hu weboldalon tekinthetik meg az érdeklődők. Az OFATÁR-ban regisztráltak, legkésőbb 2014.12.31-ig jelentkezhetnek a kiválasztott képzésekre. A most induló képzéseink az alábbi városokban érhetőek el: Eger, Tatabánya, Esztergom, Jászberény, Gyöngyös, Hajdúböszörmény, Keszthely, Nagykanizsa, Püspökladány. Az ingyenes Diplomamentő képzésekről részletes tájékoztató honalpunkon olvasható. Várunk Téged is, hogy megszerezd a beragadt diplomád a Bonus Nyelviskola segítségével!

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel