Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
20%

Kedvezmény
nyelvtanfolyamainkra

20%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Új tanfolyamtípusok a Bonus Nyelviskolában

Az új évtől kezdve a hallgatóink igényeinek megfelelően újfajta tanfolyamtípusokat indítunk a Bonus Nyelviskolában. Február 17-től kezdődően 30 órás szintentartó és nyelvtani rendszerező képzéseket szervezünk angol nyelvből alap-, közép- és felsőfokú szinten. A képzéseket elsősorban olyan tanulóknak ajánljuk, akik a korábban megszerzett tudásukat szeretnék rendszerezni, elmélyteni és magabiztosabbá tenni. A két új tanfolyam a pénteki napon kerül megtartásra 6 héten át, hasonlóan a nagy sikerű ECL és EURO nyelvvizsga előkészítőkhöz. A kiscsoportos képzések ára 36.900 Ft. A szintentartó és a nyelvtani rendszerező tanfolyamokról részletes tájékoztatót honlapunkon talál minden érdeklődő.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel