Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
20%

Kedvezmény
nyelvtanfolyamainkra

20%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Új akkreditált nyelvi program a Bonus Nyelviskolában

Örömmel tájékoztatjuk hallgatóinkat, hogy a Bonus Nyelviskola legújabb, saját fejlesztésű angol nyelvi programja a Felnőttképzési Akkreditációs Testület döntésének értelmében érvényes programakkreditációt kapott. A 460 órás képzési program moduláris rendszerű, sokszínű oktatási koncepció megvalósítását teszi lehetővé és valamennyi államilag elismert nyelvvizsgára felkészítési lehetőséget nyújt. A modulrendszerben a megszokott 100 órás szintek mellett 30 órás tréningek is megtalálhatók, így ügyfeleink könnyebben tudnak választani pályázati projektjeikhez képzést iskolánk kínálatából. Az új akkreditáció azt jelenti, hogy a Bonus Nyelviskolában négy angol nyelvi program (két-két általános és üzleti képzési program) kapta meg az állami minősítést, ami változatos, az ügyfeleink igényeihez maximálisan alkalmazkodó képzések megvalósítását teszi lehetővé. Az "Angol nyelv" elnevezésű képzési programunk akkreditációs lajstromszáma PL-8005 és 2017. április 24.-ig érvényes.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel