Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
20%

Kedvezmény
nyelvtanfolyamainkra

20%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Ticket Service beiskolázási utalvány elfogadás

Július 1-én forgalomba kerültek a Ticket Service beiskolázási utalványai. A Bonus Nyelviskola a korábban megszokottakhoz hasonlóan az idei évben is elfogadja az utalványokat a nyelvtanfolyamok díjának kiegyenlítéseként. Fontos információ, hogy ezen utalványok 2011. július 1. és 2011. október 30. között lehet felhasználni. A Ticket Service utalványok mellett iskolánkban továbbra is lehet fizetni Üdülési Csekkel, Sodexo utalvánnyal és Accor Service utalvánnyal is.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel