Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
40%

Kedvezmény
nyeltanfolyamainkra

40%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Téli tanfolyamindulási időpontok

Ugyan rengeteg hallgató az államilag támogatott nyelvtanfolyamainkat várja, de ezek a képzések várhatóan január második felétől és nagyon korlátozott számban lehetnek elérhetőek Budapesten. Valamint fontos tudni, hogy a kedvezményezettek köre nem terjed ki az államilag finanszírozott képzésben részt vevőkre, így iskolánk téli tanfolyamkínálata minden bizonnyal sok embert érint majd. A szokásoknak megfelelően az év elején a délelőtti órákban intenzív tanfolyamokat tartunk 5x5 illetve 3x5 órás intenzításban. A délutáni időszakban pedig a nagyon népszerű 2x3 órás tanfolyamok kezdődnek majd 14.30, 17.00 és 18.00 órás kezdettel. Természetesen most is lesz előbeiratkozási akció, ami január 12-ig tart és 7.000 Ft extra kedvezményt biztosít mindenki számára. Képzéseink kezdési időpontjait honlapunkon lehet megtekinteni.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel