Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
20%

Kedvezmény
nyelvtanfolyamainkra

Pályázatok
20%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Tanúsítvány a tanfolyamok végén

A Bonus Nyelviskolában valamennyi nyelvtanulónk tanúsítványt kap a tanfolyamának sikeres elvégzése után. A kiadás feltétele természetesen az ingyenes záróvizsga (ami minden képzési modulunk befejezésével megírásra kerül) eredményes megírása. A kiadott tanúsítvány igazolja, hogy a tanuló elvégezte az adott nyelvi szintet és a képzési programunkban meghatározott kompetenciák birtokában van. A tanúsítvány mellett a 100 órás modulok elvégzését követően valamennyi hallgatónkról személyre szóló értékelés készül, ami bekerül a csoportnaplóba.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel