Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
Akciós

nyelvtanfolyamaink

Pályázatok
Akciós

nyelv­tanfolyamok

Csak nyelvvizsga érdekel!

Támop 2.1.2 sajtóközlemény

Tájékoztatjuk hallgatóinkat és az érdeklődőket, hogy a Közigazgatási és Igazságügyi Hivatal nemrégiben hivatalos sajtóközleményt adott ki a Támop 2.1.2 nyelvi és informatikai kompetenciák fejlesztése című programmal kapcsolatban. A közleményt az alábbi linken olvashatja el. A Bonus Nyelviskolában továbbra is folyik a képzési igények felmérése, melynek célja, hogy megismerjük az érdeklődők igényeit és ennek megfelelően alakíthassuk ki képzési kínálatunkat. Az ingyenes nyelvtanulási lehetőségekről iskolánk honlapján minden információt megtalál. Amennyiben Ön is szeretne részt venni a programban kérjük töltse ki előregisztrációs űrlapunkat, és mi minden friss információról azonnal téjékoztatjuk Önt.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel