Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
20%

Kedvezmény
nyelvtanfolyamainkra

Pályázatok
20%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Szótárhasználat az EURO nyelvvizsgán

Örömmel értesítjük vizsgázóinkat, hogy a Nyelvvizsgáztatási Akkreditációs Központ elfogadta az Euro Nyelvvizsgákon történő szótárhasználatot. Az új rendszert a vizsgaközpont fokozatosan vezeti be és építi be a vizsgákba. A februári-márciusi időszakban már a közvetítés, az íráskészség vizsgarészen, valamint a szóbeli vizsgára történő felkészülés ideje alatt már használható lesz a szótár. A használt nyomtatott szótár egynyelvű és kétnyelvű is lehet. A vizsgára történő beengedéskor a felügyelők természetesen ellenőrzik a szótárakat, hogy elkerüljék az esetleges visszaéléseket. Májustól a vizsga során már csak a nyelvtan és a szókincs vizsgarészek alatt nem lehet szótárt használni. Az államilag elismert EURO nyelvvizsgákról honalpunkon teljes körű információ olvasható.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel