Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
20%

Kedvezmény
nyelvtanfolyamainkra

Pályázatok
20%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Szótárhasználat az ECL nyelvvizsgán

A júniusi vizsgaidőszaktól kezdődően az államilag elismert ECL nyelvvizsgák alatt is megengedett a szótár használata. A Nyelvvizsga Akkreditáló Testület (NYAT) döntésének értelmében a vizsgázók az írásbeli kommunikációs (fogalmazás) feladatokhoz használhatnak egy- vagy kétnyelvű nyomtatott szótárt. A Bonus Nyelviskola az elmúlt két évben Budapest legnagyobb ECL vizsgahelye volt és honlapunkon teljes körű információ található az államilag és nemzetközileg is elismert angol, valamint német nyelvvizsgákról.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel