Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
40%

Kedvezmény
nyeltanfolyamainkra

40%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Szeptembertől érkezik a New Total English tankönyvcsalád

A Pearson Longman kiadó első budapesti referenciaiskolájaként szeptembertől a New Total English tankönyvcsalád köteteit használjuk angol nyelvtanfolyamainkon. A felnőtt nyelvtanulók számára készült új könyvsorozat a kiadó legmodernebb kiadványa, amely lendületesebbé, hatékonyabbá, élvezetesebbé és eredményesebbé teszi a nyelvtanulást. A New Total English tele van izgalmas képekkel, érdekes szövegekkel, vicces videókkal és kreatív feladatokkal, miközben átfogó módon fejleszti a kommunikatív kompetenciát, szorosan igazodva a Bonus Nyelviskola szintrendszeréhez és a Közös Európai Referenciakeret követelményrendszeréhez. A New Total Englisht használó nyelvtanulók ingyenesen hozzáférhetnek a könyvhöz járó on-line szótanuló alkalmazáshoz, az úgynevezett Vocabulary Trainerhez, amely hasznos segítséget nyújt a szavak bemagolásakor. Természetesen az eddig nálunk tanuló hallgatóknak nem okoz gondot a változás, hiszen a New Total English szintrendszere és tematikája nagyban hasonlít a jelenleg is használt Total Englishéhez.
.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel