Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
40%

Kedvezmény
nyeltanfolyamainkra

40%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Rövidebb, egyszerűbb EURO nyelvvizsgák az idei évtől!

Az Euroexam vizsgák megújítását az elmúlt tíz év tapasztalatai, tanárok és vizsgázók visszajelzései alapján 2009-ben indította el a vizsgaközpont. A tartalmi változások következtében a vizsgázók továbbra is egy a készségeket változatosan és hitelesen mérő, de a korábbinál egyszerűbb vizsgával találkoznak majd. Mint az alábbi részletekből kiderül, mind a vizsga időbeli hossza, mind a feladatok száma csökken. Valamennyi szintet érintő, 2009-ben életbe lépett változás, hogy a korábbi 65%-os megfelelési küszöb egységesen 60%-ra módosul. Ez a változás a belső pontszámítási eljárás módosítását, a mára egységessé váló hazai gyakorlathoz való igazodást jelenti, a vizsga követelményszintjét azonban nem érinti. Annak érdekében, hogy az Euroexam vizsgák kiemelkedő megbízhatóságát biztosítani tudjuk, a változások egy részét fokozatosan léptettük életbe. A vizsgarendszert egyszerüsítő 2009-2010-es változások utoljára érvénybe lépő elemeivel a 2010. márciusi vizsgák során találkozhatnak a vizsgázók. A változások pontos részletezése itt olvasható.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel