Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
20%

Kedvezmény
nyelvtanfolyamainkra

Pályázatok
20%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Pótjelentkezés az ECL nyelvvizsgákra

A februári vizsgaidőszaktól kezdődően az ECL vizsgaközpont pótjelentkezési határidőt is beiktat a vizsgáztatás folyamatában. Azon jelentkezők, akik a hivatalos határidőn túl jelzik részvételi szándékukat a nyelvvizsgára a jövőben 3.000 Ft pótdíj ellenében ezt megtehetik a megadott pótjelentkezési határidőig. A pontos pótjelentkezési időszakokról kérjük érdeklődjön ügyfélszolgálatunkon. A februári vizsgákra a pótjelentkezési határidő 2013. január 30.-a. Az államilag és nemzetközileg is elismert ECL nyelvvizsgákról iskolánk honlapján részletes tájékoztató olvasható.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel