Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
40%

Kedvezmény
nyeltanfolyamainkra

40%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Péntektől EURO nyelvvizsga előkészítő indul a Bonus Nyelviskolában

Péntektől 30 órás, 6 héten át tartó felkészítő nyelvtanfolyamot indítunk a középfokú (B2-es szintű) államilag és nemzetközileg elismert EURO nyelvvizsgára. A képzés célja, hogy hallgatóink megismerjék mind a szóbeli, mind pedig az írásbeli vizsga feladatait, valamint követelményrendszerét. A tanfolyamot vizsgáztatásban jártas nyelvtanáraink vezetik, akik speciális feladatok segítségével megfelelő vizsgarutinnal vértezik fel a hallgatókat, akik számára ez rendkívül nagy előnyt jelent a vizsgázás során. Az EURO előkészítő tanfolyamra honlapunkon keresztül on-line is lehet jelentkezni, valamint teljes körű információ található az államilag elismert EURO nyelvvizsgákról is.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel