Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
40%

Kedvezmény
nyeltanfolyamainkra

40%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Péntektől ECL nyelvvizsga előkészítő tanfolyam indul

Augusztus 24-től, azaz e hét péntektől kezdődően felkészítő nyelvtanfolyamot indítunk az államilag elismert ECL nyelvvizsgára. A 30 órás tanfolyamot péntekenként tartjuk és közép (B2)-, valamint felsőfokú (C1) vizsgára készülők jelentkezhetnek rá. A 6 hetes tanfolyam során a hallgatók megismerhetik az ECL vizsgák sajátosságait és eredményesen készülhetnek fel a sikeres vizsgára. Jelentkezzen on-line képzéseinkre! Az államilag elismert ECL nyelvvizsgáról honlapunkon teljes körű információ található.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel