Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
40%

Kedvezmény
nyeltanfolyamainkra

40%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Péntektől ECL és EURO nyelvvizsga előkészítők indulnak!

Péntektől kezdődően 30 órás felkészítő tanfolyamot indítunk az államilag elismert EURO és ECL nyelvvizsgára készülő hallgatók részére. A hat hetes képzések a nyelvvizsgák speciális feladataira épülnek, olyan tanárok vezetésével akik jelenleg is aktívan részt vesznek a Bonus Nyelvvizsga akkreditált nyelvvizsgáztatásában. Az ECL előkészítők közép- és felsőfokon indulnak, míg az EURO vizsgára középszintű tanfolyamokat indítunk. A nyelvvizsga előkészítő tanfolyamokról részletes információ honlapunkon érhető el. Weblapunkon továbbá minden érdeklődő részletes leírást kap a legnépszerűbb magyarországi államilag elismert nyelvvizsgákról és jelentkezési határidőkről.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel