Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
40%

Kedvezmény
nyeltanfolyamainkra

40%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Péntektől ECL előkészítő indul közép- és felsőfokon

Péntektől 6 hetes ECL előkészítő tanfolyamot indítunk közép- és felsőfokú szinteken. A 30 órás képzés során a hallgatók megismerkedhetnek az államilag és nemzetközileg elismert nyelvvizsga speciális követelményeivel és megfelelően felkészülhetnek mind a szóbeli, mind pedig az írásbeli vizsgára. A tanfolyam befejezési időpontja a 2011. február 13-án esedékes nyelvvizsga előtti utolsó péntek. A tanfolyamot vizsgáztatásban jártas nyelvtanáraink tartják. On-line jelentkezés itt.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel