Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
20%

Kedvezmény
nyelvtanfolyamainkra

20%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Pályázzon vállalkozása ingyenes nyelvi képzésekre!

A napokban megjelent a legújabb Támop 2.1.3 - Munkahelyi képzések támogatása című pályázat. A pályázat segítségével a vállalkozások ingyenesen képezhetik dogozóikat idegen nyelvi, szakmai és informatikai vonalon, így pótolva ezzel a szakképzési hozzájárulás megszüntetése miatt kiesett forrásokat. A Bonus Nyelviskola minden segítséget megad az érdeklődő vállalkozásoknak a sikeres pályázat megírásában, valamint a képzések lebonyolításában. Honlapunkon külön oldal foglalkozik a Támop 2.1.3-as pályázatokkal, ahol sok érdekesség és fontos információ megtudható a rendkívül előnyös lehetőségről.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel