Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
40%

Kedvezmény
nyeltanfolyamainkra

40%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Országos Nyelviskola Hálózattá bővül a Bonus Nyelviskola

Hosszas előkészítő munka után 2014. június 2-től Országos Nyelviskola Hálózattá alakul a Bonus Nyelviskola. 16 éves működésünk szakmai tapasztalatát kihasználva iskolánk úgy döntött, hogy Magyarország több nagyvárosában is iskolát nyit. Valamennyi tagiskolánk Engedélyezett Intézményként működik, azaz nyelvi képzéseink mindenhol áfamentesek maradnak. Az egységes márkanév alatti működés lehetővé teszi szolgáltatásaink további fejlesztését, nagy országos projektek megvalósítását, és biztonságot ad a nyelvtanulóknak, partnereinknek hiszen minden iskolában a Budapesten már megszokott Bonus Nyelviskola minőséget nyújtjuk hallgatóinknak. Június 2-tól Miskolcon és Veszprémben nyílnak meg az első vidéki Bonus Nyelviskolák, de az idei év folyamán valamennyi nagyvárosban megtalálhatóak lesznek a Bonus Nyelviskola tagiskolái.

Ismerd meg a Bonus Nyelviskola Országos Nyelviskola Hálózatot!

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel