Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
20%

Kedvezmény
nyelvtanfolyamainkra

20%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

On-line szintfelmérés a Bonus Nyelviskola honlapján

Egyre többen használják weboldalunkon az on-line szintfelmérés menüpontot, melynek segítségével minden érdeklődő képet kaphat a jelenlegi nyelvtudásáról. A Bonus Nyelviskola által kifejlesztett 20 kérdéses tesztsor négy szinten érhető el angol, német, spanyol, olasz és francia nyelvből. Iskolánk célja, hogy hallgatóink a lehető legkényelmesebben, már weboldalunk böngészésekor iránymutatást kapjanak és tisztában legyenek azzal, hogy milyen szintű nyelvtanfolyam a legoptimálisabb számukra. A szintfelmérést követően on-line jelentkezésre is lehetőség van iskolánkban, így hallgatóink azonnali 1000 Ft kedvezményt kapnak az általános nyelvtanfolyamok árából, amellett, hogy jelentős időt takarítanak meg a beiratkozási folyamatból.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel