Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
20%

Kedvezmény
nyelvtanfolyamainkra

Pályázatok
20%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

On-line nyelvgyakorló hírlevél a Bonus Nyelviskolában

Hosszas előkészítő munkát követően a Bonus Nyelviskola elindította hetente jelentkező on-line nyelvgyakorló hírlevelét. A Longman kiadó és a Longman Nyelviskola Hálózat támogatásával létrejött ingyenes e-maileket minden kedden kapják meg a feliratkozott nyelvtanulók. A három szinten elérhető hírlevélben a szerkesztők változatos, a mindennapi életben is használható feladatokkal igyekeznek segíteni tanulóink munkáját. Feliratkozás: http://www.bonusnyelviskola.hu/longmantimes.php

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel