Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
40%

Kedvezmény
nyeltanfolyamainkra

40%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Októberi tanfolyamaink a Diplomamentő Programban

Már felkerültek a www.ofa.hu weboldalra a Bonus Nyelviskola októberi tanfolyamindulási időpontjai a Diplomamentő programban. Október hónapban 11 nyelvi képzés indítására kaptunk engedélyt az ország 7 városában. A képzések intenzitása 2x4 óra, míg a tanfolyamok hosszúsága 180 vagy 240 óra. A pontos tanfolyamkínálat természetesen honlapunkról is elérhető, ahol az érdeklődők minden további információt megtudhatnak az ingyenes angol és német nyelvtanfolyamokkal kapcsolatosan. A képzésekre kizárólag az OFA NKft honlapján (www.ofa.hu) lehet jelentkezni. A képzési kínálatból pedig a Bonus Nyelviskola képzéseire kell rákeresni. Novemberben újabb képzéseink jelennek majd meg, így annak érdemes a későbbiekben is figyelni honlapunkat, aki ez alkalommal nem talál számára kedvező képzést. Az alábbi linken minden információt egy helyre összegyüjtöttünk a Diplomamentő Programmal kapcsolatosan.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel