Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
20%

Kedvezmény
nyelvtanfolyamainkra

Pályázatok
20%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Nyilvánosak az áprilisi ECL nyelvvizsga eredmények

Az interneten keresztül minden vizsgázónk megtudhatja az áprilisi államilag elismert angol vagy német ECL nyelvvizsgája eredményét. A vizsgázók a korábban kiküldött vizsgázói kódjuk segítségével tájékozódhatnak az elért eredményükről honlapunkon keresztül. A fellebezési lehetőségekről a bonusnyelviskola.hu oldalon található részletes információ az ECL nyelvvizsgával foglalkozó oldalunkon. A bizonyítványok várható érkezési ideje egy hónap, de amint megérkeznek a dokumentumok iskolánkba azonnal jelezzük honlapunkon és Facebook oldalunkon is.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel