Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
20%

Kedvezmény
nyelvtanfolyamainkra

Pályázatok
20%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Nyerjen ingyenes nyelvtanfolyamot a Facebook-on!

December 20-ig nagyszabású nyereményjátékot indítottunk a Facebook-on, melynek nyertese egy 50.900 Ft értékű nyelvtanfolyamot kap, amit a januári-februári beiratkozási időszakban használhat fel. A játék lényege, hogy meg kell hívni az ismerősőket, hogy kövessék oldalunkat a népszerű közösségi portálon, majd megkérni őket, hogy írják ki az üzenőfalunkra kitől kapták a meghívót. Minnél többször szerepel valakinek a neve a falunkon, annál nagyobb az esélye a 100 órás nyelvtanfolyam megnyerésére. Aki ezúttal nem nyer annak sem kell szomorkodnia, mert a jövőben folyamatosan speciális akciókkal és további nyereményjátékokkal várjuk "rajongóinkat", úgyhogy érdemes nyomon követni híreinket és bejegyzéseinket. A játék részletei itt olvashatók, míg a Bonus Nyelviskola Facebook rajongói oldala itt érhető el. Mindenkinek jó játékot és sok szerencsét kívánunk.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel