Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
20%

Kedvezmény
nyelvtanfolyamainkra

Pályázatok
20%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Nyerjen 120 órás on-line nyelvtanfolyamot a Facebook oldalunkon!

A Bonus Nyelviskola és a világhírű Longman angol nyelvű könyvkiadó közös játékot indít a Facebook-on. A nagy népszerűségnek örvendő rajongói oldalunkon rövidesen hetente kisorsolunk a játékban részt vevők között egy 120 órás Longman English Interactive on-line nyelvtanfolyamot. A kurzus során a hallgató a kiválasztott nyelvi szinten feladatokat kap, sok képpel, videóval és interaktív anyaggal, melyet tetszés szerint, a saját időbeosztásának megfelelően végezhet el. A nyelvtanuló a saját hangját is felveheti, amit összehasonlíthat az eredeti brit kiejtéssel. A heti nyertes egy regisztrációs kódot kap, melyet egy éven keresztül felhasználhat. A játék részleteit, a pontos szabályokat és a nyertesek neveit Facebook oldalunkon tesszük közzé. Legyen Ön is a Bonus Nyelviskola rajongója a népszerű közösségi oldalon és nyerjen értékes, valóban használható nyereményeket, melyek segítik nyelvtanulását!

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel