Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
20%

Kedvezmény
nyelvtanfolyamainkra

20%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Nyereményjáték a Facebook-on!

Új nyereményjátékot indítottunk Facebook rajongóink számára. Iskolánk ezúttal egy 100 órás angol, német, spanyol, olasz vagy francia nyelvtanfolyamot sorsol ki azok között, akik követnek minket a népszerű közösségi portálon. A játékosok feladata nagyon egyszerű: mindössze meg kell jelölniük magukat a feltöltött fényképeken, be kell like-olni a bejegyzést, megosztani az ismerőseikkel és kommentálni a képet. A játékon kívül azért is érdemes csatlakozni a már meglévő 2500 Facebook követőnk közé, mert oldalunkon azonnal értesülhet mindenki a legújabb akciókról, a nyelvvizsgaeredmények és bizonyítványok megérkezéséről, valamint egyéb a nyelvoktatással és a felnőttképzéssel kapcsolatos hírekről, változásokról. Csatlakozzon Ön is hozzánk itt!

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel