Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
20%

Kedvezmény
nyelvtanfolyamainkra

20%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Nyelvvizsgázók figyelem! Fantasztikus kedvezmények várnak a Bonus Nyelviskolában!

2014-től kezdődően fantasztikus kedvezményekkel várjuk az ECL és az EURO államilag elismert nyelvvizsgára jelentkezőket és a felkészülőket. Iskolánk az eddig megszokott és nagyon népszerű 30 órás felkészítő tanfolyam mellett a jövőben 15 órás turbó tréninget, valamint szóbeli próbanyelvvizsgákat is szervez hallgatóinak a sikeresebb vizsga elősegítése miatt. Mivel azon hallgatóink, akik felkészítő tanfolyamainkon részt veszenk sokkal nagyobb eséllyel vágnak neki a vizsgáknak, így értelemszerű volt, hogy szélesítjük az ehhez kapcsolódó képzési kínálatunkat és az elfoglalt nyelvtanulóknak, valamint a kizárólag próbanyelvvizsgázni szándékozó jelentkezőknek is kínálunk alternatív lehetőségeket. Az érdeklődők számára a lehető legköltségtakarékosabb megoldást kínáljuk csomagkedvezményeinkkel, melyek nyelvvizsgára történő jelentkezés mellett felkészítő tanfolyamot is tartalmaznak rendkívül kedvező áron. Válogass csomagjaink közül és legyél Te a következő, aki sikeres államilag elismert nyelvvizsgát tesz a Bonus Nyelviskolában.Részletes információ az ECL nyelvvizsgárólRészletes információ az EURO nyelvvizsgárólRészletes információ a felkészítő nyelvtanfolyamokról

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel