Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
40%

Kedvezmény
nyeltanfolyamainkra

40%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Nyári tanfolyamindulási időpontok

Iskolánk honlapjáról már elérhetőek a 2011-es nyári tanfolyamindulási időpontok. On-line tanfolyamkeresőnk segítségével egyszerűen és gyorsan lekérdezhetők az angol, német, spanyol, olasz és francia nyelvtanfolyamok indulási időpontjai a kiválasztott nyelvi szinten. A keresőrendszer lehetővé teszi, hogy az érdeklődők jelentkezzenek a nekik szimpatikus tanfolyamokra, ami azért is előnyös, mert a gyorsabb adminisztráción túlmenően 1000 Ft beiratkozási kedvezményt adunk az így regisztrálóknak. Azon nyelvtanulók, akik bizonytalanok tudásukban on-line szintfelmérő rendszerünkben ellenőrízhetik nyelvtudásukat, így a legmegfelelőbb képzés kiválasztása még egyszerűbbé válik.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel