Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
40%

Kedvezmény
nyeltanfolyamainkra

40%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Novembertől kedvező változás lép életbe a nyelvvizsgákon

A nyelvvizsgázók számára kedvező módon változik meg az eredményszámítás módja az államilag elismert ECL nyelvvizsgákon novembertől. A komplex vizsgák esetében már nem kell a szóbeli és az írásbeli vizsgarészen is külön-külön elérni a 60%-ot, hanem elég ha a teljes vizsga, azaz a négy mért készség összeredménye 60%, viszont részkészségenként a küszöbérték továbbra is 40% marad. A változás visszamenőleg nem érvényesíthető, és a részvizsgákra nem vonatkozik. Az államilag elismert ECL nyelvvizsgákról a Bonus Nyelviskola honlapján teljes körű információt olvashatnak az érdeklődők, illetve a felmerülő kérdések esetén munkatársaink is a vizsgázók rendelkezésére állnak.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel