Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
40%

Kedvezmény
nyeltanfolyamainkra

40%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Novemberi nyelvtanfolyamaink a Diplomamentő programban

Novembertől újabb képzéseket indítunk országszerte a Diplomamentő program keretében. A www.ofa.hu oldalon az érdeklődők az alábbi városokban jelentkezhetnek a Bonus Nyelviskola ingyenes angol és német nyelvtanfolyamaira: Eger, Nagykanizsa, Tatabánya, Jászberény, Keszthely, Esztergom, Hajdúböszörmény és Püspökladány. A képzések intenzitása jellemzően heti 8 óra, míg a tanfolyamok hosszúsága városonként változik 180 és 240 óra között. A pontos tanfolyamkínálatunk honlapunkról is elérhetőek, ahol részletes információk is megtalálhatók a Diplomamentő programmal kapcsolatosan.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel