Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
40%

Kedvezmény angol
nyeltanfolyamainkra

40%

Kedvezmény angol
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Német és angol ECL előkészítő indul március 9-től

Március 9-től kezdődően 30 órás, 6 hetes ECL nyelvvizsga-előkészítő tanfolyamot indítunk német és angol nyelvből. A péntekenként 16.30 órai kezdettel sorra kerülő képzésen a résztvevők megismerkedhetnek az államilag elismert közép- és felsőfokú (B2 és C1 szint) nyelvvizsga feladataival és vizsgarutinra tehetnek szert. A csoportok létszáma átlagosan 6-7 fő. Az előkészítőről részletes információt honlapunkon olvashat, ahol on-line is jelentkezhet a tanfolyamra. Az államilag elismert ECL vizsgákról az alábbi linken talál mindenre kiterjedő információt.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel