Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
20%

Kedvezmény
nyelvtanfolyamainkra

20%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Nem sikerült a City&Guilds akkreditációja

Az idei év őszén a londoni City&Guilds kivonta a magyar piacról az addig rendkívül sikeres Pitman nyelvvizsgát. Ezt követően az angliai cég bejelentette, hogy City&Guilds néven egy új generációs nyelvvizsga akkreditációját kezdi meg, melyet a Pitman vizsgák modernebb változatának tekint. A magyar vizsgaközpont akkreditációs kérelmét sajnos nemrégiben elutasították, így iskolánkban (és egész Magyarországon) a City vizsgák sikeres teljesítése esetén kizárólag nemzetközi bizonyítványt kap a vizsgázó.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel