Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
20%

Kedvezmény
nyelvtanfolyamainkra

20%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Munkaügyi Központ által támogatott képzések a Bonus Nyelviskolában

A Bonus Nyelviskola felkerült a Zala Megyei Munkaügyi Központ által kiadott 2015. évi képzési jegyzékre, így az idei esztendőben Zalaegerszegen, Nagykanizsán és Keszthelyen is indíthatunk 406 órás angol és német nyelvi képzéseket a Munkaügyi Központ támogatásával. A májusban induló tanfolyamokra regisztrált munkanélküliek jelentkezhetnek, és a képzési díjat teljes egészében a Munkaügyi Központ fizeti. A programról részletes információt honlapunkon találhatnak az érdeklődők, jelentkezni pedig a Bonus Nyelviskola zalaegerszegi iskolájában (8900 Zalaegerszeg, Ady Endre út 31. I. emelet 12. iroda, telefonszám: 92-312-807 vagy 30-718-2325) lehetséges .
Információk a Munkaügyi Központ által támogatott nyelvtanfolyamokról

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel