Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
20%

Kedvezmény
nyelvtanfolyamainkra

20%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Módosult a Támop pályázatok beadási határideje

Az Új Széchenyi Terv keretében megjelent TÁMOP-2.1.3.B-12/1-2 és TÁMOP-2.1.3.C-12/1-2 jelű, „Munkahelyi képzések támogatása” című kiírások beadási határideje előreláthatólag szeptember 14-ig meghosszabbításra kerül és módosulni fog a pályázati útmutató. Honlapunkon keresztül folyamatosan tájékoztatjuk az érdeklődőket a a pályázatokkal kapcsolatos további fejleményekről. A Támop pályázatokról részetes tájékoztató az alábbi linken érhető el.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel