Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
40%

Kedvezmény
nyeltanfolyamainkra

40%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Miért érdemes Minősített Nyelviskolában tanulni

A Bonus Nyelviskola már lassan négy éve viseli büszkén a Nyelviskolák Szakmai Egyesülete által odaítélt "Minősített és Ajánlott Nyelviskola" címet. A minősítés egy nagyon szigorú és hosszadalmas folyamat, de nézzük meg, hogy mit is jelent ez a cím a valóságban és mit várhat el egy hallgató a Q betüvel fémjelzett nyelviskolától: A Nyelviskolák Szakmai Egyesülete által kidolgozott minősítési eljárás, egy olyan 16 éve működő szakmai elemeket magába foglaló minőségbiztosítási rendszer, amely 1999-ben IIASA SHIBA díjat nyert, a Nemzeti Minőség Klub tagja lett, majd 2003-ban Európai Nyelvi Díjat nyert. A NYESZE, mint legkiterjedtebb, legtöbb tagot számláló, szakmailag legelismertebb érdekvédelmi szervezet célja, hogy segítsen a tájékozódásban a nyelvet tanulóknak. Abban a nyelviskolában, ahol a Q betü feltűnik nincs szükség több kérdésre. A védjegy legfontosabb előnye, hogy a potenciális nyelvtanulók anélkül lehetnek biztosak a nyelviskola kvalitásaiban, hogy előtte hosszas kutatómunkát kellene védezniük. A Minősített és Ajánlott Nyelviskola védjeggyel ellátott Bonus Nyelviskolában a hallgató joggal várhatja el a magas színvonalú nyelvoktatást, a hatékony módszereket és a jól képzett oktatókat.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel