Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
20%

Kedvezmény
nyelvtanfolyamainkra

20%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Megváltozott az EURO vizsgaszabályzat

A március 27-én életbe lépett rendeletmódosítás és a május 13-i Oktatási Hivatal (NYAK) állásfoglalásnak megfelelően módosult az államilag elismert EURO nyelvvizsgák vizsgaszabályzata. Az új dokumentum június 1-én lép életbe azokra az EURO vizsgázókra nézve, akiknek az eredménye eddig az időpontig nem volt publikus, azaz a szabályzat már érvényes a májusi nyelvvizsgán részt vett vizsgázókra. Az új vizsgaszabályzatot, valamint az EURO nyelvvizsgákkal kapcsolatos legfontosabb információkat honlapunkon lehet megtekinteni illetve letölteni. A legközelebbi EURO vizsga augusztus 27-én kerül megrendezésre és a jelentkezési határideje 2011. július 29.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel